fbpx

lider

MOŻESZ
WIĘCEJ
DOŁĄCZ
DO NAS!

lider avon

Liderem w AVON może zostać każdy. Jest to możliwość jeszcze większego rozwoju, realizowania własnych celów, a w konsekwencji budowania własnego biznesu w AVON. Jest to także zajęcie, dzięki któremu mamy stały kontakt z ludźmi. Na czym właściwie polega praca lidera AVON?

lider avon

Liderem w AVON może zostać każdy. Jest to możliwość jeszcze większego rozwoju, realizowania własnych celów, a w konsekwencji budowania własnego biznesu w AVON. Jest to także zajęcie, dzięki któremu mamy stały kontakt z ludźmi. Na czym właściwie polega praca lidera AVON?

praca lidera

Lider w AVON to osoba, która zajmuje się budowaniem własnego zespołu. W ten sposób będąc liderem, masz możliwość zapraszania innych osób do AVON. Może to być każdy  ktoś, kto chce zamawiać kosmetyki wyłącznie na własne potrzeby, może to być także osoba, która chce zajmować się sprzedażą. Możesz także zapraszać osoby, które podobnie jak Ty chcą być liderami budującymi swój własny zespół  w ten sposób budujesz naprawdę duży i silny team. Pamiętaj jednak, że w niczym nie jesteś sam. Twój opiekun będący Twoim liderem pomoże Tobie się rozwinąć  tu każdy wygrywa!

zarobki lidera

Poniżej przedstawiamy zarobki lidera AVON. Gdy jakaś osoba z Twojego zespołu składa zamówienie ty otrzymujesz z tego tytułu prowizję od sprzedaży. Czym większa sprzedaż zespołu tym wyższa prowizja dla Ciebie. 

początki budowania zespołu

Pierwszym krokiem w budowaniu własnego zespołu jest zaproszenie do AVON 5 osób, które łącznie z Tobą w danym katalogu osiągną sprzedaż na poziomie 2000 zł katalogowo. Wówczas osiągniesz poziom Koordynatora 1 (K1). W ten sposób z prowizji i programów zarobisz w pierwszym katalogu współpracy 300 zł.  Poniżej przedstawiamy program z bonusami za awanse od poziomu K2. Awansuj na poziom Koordynator 2, 3 i 4 (K2, K3, K4) i zarabiaj jeszcze więcej. Kolejnym krokiem jest poziom Menadżera (M1, M2, M3, M4) i Starszego Menadżera (SM1, SM2, SM3, SM4).

Tabela pokazuje obecny program na start dla nowego lidera. Jeżeli wraz z zespołem osiągniesz 2000 zł sprzedaży kwalifikowanej i spełnisz inne warunki Twój bonus wyniesie min. 300 zł. Im wyższa sprzedaż i im jesteś dłużej w Avon, tym wyższy bonus. W ciągu 12 katalogów możesz nawet odebrać 168 175 zł!

Dodatkowe wsparcie

Program dla liderów AVON

W każdym katalogu AVON tworzy dodatkowe programy dla liderów wspomagające efektywne budowanie zespołu. Obecnie do odebrania jest 150 zł za każdą pozyskaną nową osobę, która złoży zamówienie za minimum 200 zł. Jest to świetne wsparcie, które przy efektywnym budowaniu zespołu, przekłada się na wysokie zarobki.

atrakcyjne zarobki

brak zobowiązań

praca przy okazji

samorealizacja

programy wspomagające

własny biznes

Zarobki

Poznaj szczegóły na temat zarobków konsultantki

AVON

Poznaj najważniejsze informacje na temat AVON

Katalog

Sprawdź aktualną ofertę w AVON, oglądając e-katalog

Kontakt

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

Najważniejsze pytania dla Liderów

Przedstawiamy pytania, które odpowiadają na najważniejsze zagadnienia związane z byciem liderem. Pamiętaj też, że po rejestracji w AVON otrzymujesz wsparcie lidera, który odpowie Ci na najważniejsze pytania i wytłumaczy potrzebne rzeczy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź do zakładki kontakt, gdzie będą informację jak można się z nami skontaktować.

Jak zacząć być liderem?

Skontaktuj się z własnym opiekunem (liderem). On wytłumaczy, jak wypełnić umowę liderską.

Czy bycie liderem jest zobowiązujące?

Bycie liderem jest całkowicie niezobowiązujące. Dodatkowo możesz zajmować się budowaniem zespołu w czasie wolnym najlepszym dla Ciebie.

Jakie są rodzaje umowy? Na jakiej podstawie AVON przelewa wynagrodzenie?

Jako lider można podpisać umowę zlecenie bądź na działalność gospodarczą. Skontaktuj się ze swoim liderem, który przedstawi Ci różne opcje.

avon

MOŻESZ
WIĘCEJ

DOŁĄCZ
DO NAS!