fbpx
Zaznacz stronę

lider

MOŻESZ
WIĘCEJ
DOŁĄCZ
DO NAS!

konsultantka avon

Załóż bezpłatne konto AVON i zamawiaj kosmetyki 45% taniej. Rejestracja w AVON jest darmowa. Zamawiaj w AVON na własne potrzeby lub sprzedawaj produkty.

LIDER AVON

Liderem w AVON może zostać każdy. Jest to możliwość jeszcze większego rozwoju,
realizowania własnych celów, a w konsekwencji budowania własnego biznesu w AVON. Jest to
także zajęcie, dzięki któremu mamy stały kontakt z ludźmi. Na czym właściwie polega praca
lidera AVON?

PRACA LIDERA

Lider w AVON to osoba, która zajmuje się budowaniem własnego zespołu. W ten sposób będąc liderem, masz możliwość zapraszania innych osób do AVON. Może to być każdy – ktoś, kto chce zamawiać kosmetyki wyłącznie na własne potrzeby, może to być także osoba, która chce zajmować się sprzedażą. Możesz także zapraszać osoby, które podobnie jak Ty chcą być liderami budującymi swój własny zespół – w ten sposób budujesz naprawdę duży i silny team. Pamiętaj jednak, że w niczym nie jesteś sam. Twój opiekun będący Twoim liderem pomoże Tobie się rozwinąć – tu każdy wygrywa!

ZAROBKI LIDERA

Poniżej przedstawiamy zarobki lidera AVON. Gdy jakaś osoba z Twojego zespołu składa
zamówienie ty otrzymujesz z tego tytułu prowizję od sprzedaży. Czym większa sprzedaż
zespołu tym wyższa prowizja dla Ciebie.

POCZĄTKI BUDOWANIA ZESPOŁU

Pierwszym krokiem w budowaniu własnego zespołu jest zaproszenie do AVON 5 osób, które łącznie z Tobą w danym katalogu osiągną sprzedaż na poziomie 2000 zł katalogowo. Wówczas osiągniesz poziom Koordynatora 1 (K1). W ten sposób z prowizji i programów zarobisz w pierwszym katalogu współpracy 300 zł. Poniżej przedstawiamy program z bonusami za awanse od poziomu K2. Awansuj na poziom Koordynator 2, 3 i 4 (K2, K3, K4) i zarabiaj jeszcze więcej. Kolejnym krokiem jest poziom Menadżera (M1, M2, M3, M4) i Starszego Menadżera (SM1, SM2, SM3, SM4).

 

Tabela pokazuje obecny program na start dla nowego lidera. Za każdy 1000zł obrotu lidera osiągniętego przez jego zespół lider może otrzymać nawet 150zł !! 

 

 

KORZYŚCI DLA LIDERÓW

 

Warto spróbować swoich sił jako konsultantka AVON. Tak naprawdę nie ma nic do stracenia, a zyskać można bardzo wiele. Być może okaże się, że wielu Twoich bliskich i znajomych będzie chciało zamawiać u Ciebie kosmetyki.

atrakcyjne zarobki

brak zobowiązań

praca przy okazji

samorealizacja

prezenty i oferty

90 dni na zwrot

Zarobki

Poznaj szczegóły na temat zarobków konsultantki

Budowanie zespołu

Sprawdź, jak możesz rozwijać się jeszcze bardziej jako lider w AVON

Katalog

Sprawdź aktualną ofertę w AVON, oglądając e-katalog

Kontakt

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

Najważniejsze pytania dla konsultantek

Przedstawiamy najważniejsze pytania, które pomogą Tobie w początkach z AVON. Pamiętaj też, że po rejestracji w AVON otrzymujesz wsparcie lidera, który odpowie na najważniejsze pytania i wytłumaczy potrzebne rzeczy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź do zakładki kontakt, gdzie będą informacje, jak można się z nami skontaktować.

Jak często trzeba zamawiać?

W AVON nie ma żadnych zobowiązań i nie ma obowiązku składania zamówień, w związku z tym można zamawiać w dowolnym momencie.

W jaki sposób zarabia się na sprzedaży?

Mając rabat konsultantki, zamawiamy taniej z AVON, natomiast sprzedając produkty, sprzedajemy je w cenach bez rabatu (czyli cenach katalogowych). W ten sposób zarabiamy.

Czy w AVON są jakieś koszty za rejestrację?

Rejestracja jest całkowicie darmowa, nie ma żadnych kosztów związanych z utworzeniem konta. Wysyłka katalogów, próbek i materiałów także jest całkowicie darmowa.

Czy można zrezygnować z bycia konsultantką?

Można zamknąć konto w każdym momencie. Dodatkowo gdy nie składa się zamówień przez rok, to konto jest automatycznie usuwane. Po tym czasie i tak można zarejestrować się ponownie.

Czy można się rozwijać bardziej?

W AVON jest wiele możliwości. Jeżeli interesuje Cię samorozwój, lubisz wyzwania bądź chcesz budować własny biznes  zostań liderem AVON i buduj swój własny zespół, zapraszając innych do AVON. O szczegóły zapytaj opiekuna, który chętnie wytłumaczy Ci wszelkie zasady.

avon

MOŻESZ
WIĘCEJ

DOŁĄCZ
DO NAS!