fbpx
Zaznacz stronę

Zarobki

MOŻESZ
WIĘCEJ
DOŁĄCZ
DO NAS!

konsultantka avon

Załóż bezpłatne konto AVON i zamawiaj kosmetyki 45% taniej. Rejestracja w AVON jest darmowa. Zamawiaj w AVON na własne potrzeby lub sprzedawaj produkty.

ZAROBKI AVON

W AVON od Ciebie zależy, czy rejestrujesz się po to, aby zamawiać taniej na własne potrzeby
bądź sprzedawać kosmetyki swoim znajomym i w ten sposób zarabiać na sprzedaży. Poniżej
dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy o zarobkach konsultantki.

ZAROBKI KONSULTANTKI

Po wypełnieniu formularza otrzymasz dane do logowania, które umożliwią Ci zamawianie przez
KLUB AVON. Jeśli jeszcze nie masz konta, to możesz to zrobić, klikając poniższy przycisk.

 

Składanie zamówień w AVON jest proste. Zamawiając kosmetyki, otrzymujesz rabat od 15% do 45% – w zależności od ilości zamówień i aktualnej oferty, która jest dla konsultantek w katalogu.

 

pomysł na sprzedaż

Dzisiejsze czasy dają także wiele możliwości. Jeśli masz pomysł na to, w jaki sposób sprzedawać kosmetyki bądź rozwijać się w AVON, to chętnie Ci pomożemy. Wiele osób decyduje się na sprzedaż kosmetyków przez Internet, otwiera punkty sprzedaży AVON bądź uczestniczy w różnego rodzaju eventach. Dobry pomysł to dobra sprzedaż – wykorzystaj tę szansę!

PRACA KONSULTANTKI

Praca konsultantki AVON to bardzo przyjemne zajęcie. Przez spotkania z bliskimi i znajomymi
możesz rozwijać sprzedaż i zarabiać, a osoby, którym sprzedasz produkty, będą zadowolone. W AVON pracujesz, kiedy tylko chcesz i jak chcesz, tak naprawdę najczęściej praca konsultantki wykonywana jest w czasie wolnym i przy okazji. W końcu i tak spotykamy się z ludźmi – część z nich chętnie kupi od Ciebie kosmetyki. Może i Tobie wcześniej zdarzyło się zamówić coś u konsultantki? Przypomnij sobie tamten moment, ponieważ w podobny sposób będzie wyglądała Twoja sprzedaż.

rabat konsultantki

Poniżej przedstawiamy standardowe rabaty uzależnione od wielkości zamówienia.

nagrody dla konsultantek

 

Warto spróbować swoich sił jako konsultantka AVON. Tak naprawdę nie ma nic do stracenia, a zyskać można bardzo wiele. Być może okaże się, że wielu Twoich bliskich i znajomych będzie chciało zamawiać u Ciebie kosmetyki.

atrakcyjne zarobki

brak zobowiązań

praca przy okazji

samorealizacja

prezenty i oferty

90 dni na zwrot

Zarobki

Poznaj szczegóły na temat zarobków konsultantki

Budowanie zespołu

Sprawdź, jak możesz rozwijać się jeszcze bardziej jako lider w AVON

Katalog

Sprawdź aktualną ofertę w AVON, oglądając e-katalog

Kontakt

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

Najważniejsze pytania dla konsultantek

Przedstawiamy najważniejsze pytania, które pomogą Tobie w początkach z AVON. Pamiętaj też, że po rejestracji w AVON otrzymujesz wsparcie lidera, który odpowie na najważniejsze pytania i wytłumaczy potrzebne rzeczy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź do zakładki kontakt, gdzie będą informacje, jak można się z nami skontaktować.

Jak często trzeba zamawiać?

W AVON nie ma żadnych zobowiązań i nie ma obowiązku składania zamówień, w związku z tym można zamawiać w dowolnym momencie.

W jaki sposób zarabia się na sprzedaży?

Mając rabat konsultantki, zamawiamy taniej z AVON, natomiast sprzedając produkty, sprzedajemy je w cenach bez rabatu (czyli cenach katalogowych). W ten sposób zarabiamy.

Czy w AVON są jakieś koszty za rejestrację?

Rejestracja jest całkowicie darmowa, nie ma żadnych kosztów związanych z utworzeniem konta. Wysyłka katalogów, próbek i materiałów także jest całkowicie darmowa.

Czy można zrezygnować z bycia konsultantką?

Można zamknąć konto w każdym momencie. Dodatkowo gdy nie składa się zamówień przez rok, to konto jest automatycznie usuwane. Po tym czasie i tak można zarejestrować się ponownie.

Czy można się rozwijać bardziej?

W AVON jest wiele możliwości. Jeżeli interesuje Cię samorozwój, lubisz wyzwania bądź chcesz budować własny biznes  zostań liderem AVON i buduj swój własny zespół, zapraszając innych do AVON. O szczegóły zapytaj opiekuna, który chętnie wytłumaczy Ci wszelkie zasady.

avon

MOŻESZ
WIĘCEJ

DOŁĄCZ
DO NAS!