fbpx

zarobki

MOŻESZ
WIĘCEJ
DOŁĄCZ
DO NAS!

zarobki avon

W AVON od Ciebie zależy, czy rejestrujesz się po to, aby zamawiać taniej na własne potrzeby bądź sprzedawać kosmetyki swoim znajomym i w ten sposób zarabiać na sprzedaży. Poniżej dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy o zarobkach konsultantki.

zarobki avon

W AVON od Ciebie zależy, czy rejestrujesz się po to, aby zamawiać taniej na własne potrzeby bądź sprzedawać kosmetyki swoim znajomym i w ten sposób zarabiać na sprzedaży. Poniżej dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy o zarobkach konsultantki.

Zarobki konsultantki

 Po wypełnieniu formularza otrzymasz dane do logowania, które umożliwią Ci zamawianie przez KLUB AVON. Jeśli jeszcze nie masz konta, to możesz to zrobić, klikając poniższy przycisk.

Składanie zamówień w AVON jest proste. Zamawiając kosmetyki, otrzymujesz rabat od 15% do 45%  w zależności od ilości zamówień i aktualnej oferty, która jest dla konsultantek w katalogu.

rabat konsultantki

Poniżej przedstawiamy standardowe rabaty uzależnione od wielkości zamówienia. 

praca konsultantki

Praca konsultantki AVON to bardzo przyjemne zajęcie. Przez spotkania z bliskimi i znajomymi możesz rozwijać sprzedaż i zarabiać, a osoby, którym sprzedasz produkty, będą zadowolone. W AVON pracujesz, kiedy tylko chcesz i jak chcesz, tak naprawdę najczęściej praca konsultantki wykonywana jest w czasie wolnym i przy okazji. W końcu i tak spotykamy się z ludźmi  część z nich chętnie kupi od Ciebie kosmetyki. Może i Tobie wcześniej zdarzyło się zamówić coś u konsultantki? Przypomnij sobie tamten moment, ponieważ w podobny sposób będzie wyglądała Twoja sprzedaż.

Pomysł na sprzedaż

Dzisiejsze czasy dają także wiele możliwości. Jeśli masz pomysł na to, w jaki sposób sprzedawać kosmetyki bądź rozwijać się w AVON, to chętnie Ci pomożemy. Wiele osób decyduje się na sprzedaż kosmetyków przez Internet, otwiera punkty sprzedaży AVON bądź uczestniczy w różnego rodzaju eventach. Dobry pomysł to dobra sprzedaż  wykorzystaj tę szansę!

prezenty konsultantki

Program wspierający nowe osoby w AVON trwa przez 3 pierwsze katalogi. Za zakupy za minimum 200 zł, możemy odbierać superkosmetyki AVON. To jednak nie wszystko! Jest jeszcze dodatkowa supernagroda – szczegóły poniżej.

Praca w AVON

Pracuj w AVON, jak chcesz i kiedy chcesz. Ta współpraca się opłaca!

atrakcyjne zarobki

brak zobowiązań

praca przy okazji

samorealizacja

prezenty i oferty

90 dni na zwrot

AVON

Poznaj najważniejsze informacje na temat AVON

Budowanie zespołu

Poznaj najważniejsze informacje na temat AVON

Katalog

Sprawdź aktualną ofertę w AVON oglądając iKatalog

Kontakt

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

Przykład zarobków w avon

Poniżej przedstawiamy przykład 2 konsultantek, by zobrazować zarobki konsultantki.

Pierwsza konsultantka to Hania, która w każdym katalogu realizuje zamówienia na 200 zł  w ten sposób otrzymuje 20% rabatu i płaci za zamówienie 160 zł, sprzedając zamówione kosmetyki swoim klientom w cenach katalogowych (czyli za 200 zł) zarabia 40 zł.

Dorota jest już w AVON rok, co pomogło jej odpowiednio się rozwinąć. Dzięki temu realizuje zamówienia na 1200 zł  otrzymuje 35% rabatu, a za towar płaci 780 zł. W ten sposób przy sprzedaży produktów do Doroty trafia 420 zł zarobku.

Ile można zarabiać na sprzedaży kosmetyków AVON?

Zarobki ze sprzedaży są nieograniczone. Wiele osób utrzymuje się w całości ze sprzedaży jako konsultantka AVON.

Jak wygląda praca w AVON?

To Ty decydujesz, jak pracujesz. Najczęściej konsultantki sprzedają kosmetyki przy okazji i w czasie wolnym, mając katalog AVON zawsze ze sobą. Na sprzedaż jest wiele pomysłów  zrealizuj swój własny!

Ile mogę zarobić na początku?

Takim pierwszym realnym progiem jest zdobycie 5 klientów i w ten sposób zamówienie za około 300 zł. Na start otrzymujemy 35% rabatu w związku z tym za kosmetyki zapłacić należy około 195 zł. Przy takim układzie zarobek wynosi nawet ponad 100 zł.

Czy ktoś pomoże mi zacząć?

Po rejestracji w AVON Twój opiekun skontaktuje się z Tobą i wspomoże Cię w Twoich planach i działaniach.

avon

MOŻESZ
WIĘCEJ

DOŁĄCZ
DO NAS!